Aplikacje zostały zamknięte

Lider ds. technicznych z j. angielskim – firma produkcyjna

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała
7-10-60364

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z projektami nowych uruchomień, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem na stanowisku: Lider ds. technicznych z j. angielskim – firma produkcyjna
Zakres obowiązków:

– Opracowywanie specyfikacji technicznych dla zakupu nowych i modernizacji istniejących urządzeń produkcyjnych
– Wsparcie techniczne dla działu zakupów w prowadzeniu akcji ofertowych i wyboru dostawcy
– Udział w spotkaniach technicznych z dostawcami na etapie projektowania i wykonywania urządzeń/linii produkcyjnych
– Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi
– Współpraca z dostawcami urządzeń na etapie prowadzenia akcji ofertowych
– Wsparcie i ścisła współpraca z pozostałymi obszarami Inżynierii Zakładu
– Planowanie i nadzór nad harmonogramem wykonania, dostawy, instalacji i uruchomienia urządzenia.
– Wykonywanie layout stanowisk roboczych i linii produkcyjnych w AutoCad
– Przygotowanie dokumentacji odbiorowej dla zainstalowanych/zmodernizowanych urządzeń
– Udział i wsparcie zespołów roboczych/innych działów zakładu w obszarze odpowiedzialności Inżynierii Zakładu

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
– Znajomość pakietu Office oraz AutoCad lub Draft Sight
– Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym (wymagane)
– Mile widziana znajomość j. niemieckiego
– Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, elektrycznej i mechanicznej
– Umiejętność przygotowania dokumentacji odbiorowej urządzenia (raporty, check listy, protokoły)
– Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

Korzyści:
– Stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia
– Ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności (możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów) w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
– Realizacja ciekawych pod względem technicznym projektów
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze technicznym
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
– Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne)
– Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania grupy odbiorców