Madax Plus Sp. z o.o.

Konica Minolta dostawca najnowszych rozwiązań biurowych: kopiarki, drukarki, skanery sieciowe, urządzenia biurowe Bizhub, kopiarki kolorowe oaz kopiarki czarno białe.

Madax – dealer Konica Minolta oferuje: kopiarki nowe oraz kopiarki używane, sprzedaż, dzierżawa krótko oraz długoterminowa, wypożyczanie, doradztwo w zakupie, tonery, serwis urządzeń biurowych.

Asystent działu umów

Zakres Obowiązków:

telefoniczna obsługa klienta
dokonywanie zmian danych klienta
obsługa reklamacji.
wprowadzanie faktur do systemu
rozliczanie umów
kontakty ze wszystkimi działami firmy
kontakt z klientami i kontrahentami
budowanie pozytywnego wizerunku firmy
skuteczna realizacja przydzielonych zadań
Potrzebujemy Ciebie, jeśli:

Jesteś skrupulatny i dobrze zorganizowany,
Chce się rozwijać i zdobyć doświadczenie w jednej z najszybciej rozwijającej się branży na rynku,
Poszukujesz pracy na pełen etat,
Odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności,
Skutecznie działasz pod presją czasu,
Znasz pakiet MS Office.
Oferujemy:

dużą możliwość rozwoju
realizację własnych pomysłów
brak nonsensów korporacyjnych
niezbędne narzędzia pracy
pracę z wspaniałymi ludźmi
pracę w systemie 8 godzinnym.
umowę o pracę

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło