Agencja Zatrudnienia KS Service

MAGAZYNIER 3/8 ETATU – 11:00-14:00; KOMORNIKI – Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • załadunek / rozładunek paczek z kontenerów do 30 kg

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność w godzinach 11:00 – 14:00 (ewentualnie możliwość zmiany godzin na 9-12)

Zapewnimy Tobie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe 1400 brutto
  • 100 zł netto premii frekwencyjnej
  • premię jakościową nawet do 16% wynagrodzenia podstawowego

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło