Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

ZAKRES CZYNNOŚCI OBEJMUJE:
• Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z instrukcjami.
• Wewnętrzne i zewnętrzne wydawanie oraz przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją.
• Prowadzanie dokumentacji magazynowej zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi.
• Kooperacja z produkcją zapewniająca dostarczenie materiałów na produkcję w odpowiednim czasie.
• Prasowanie odpadów zgodnie z instrukcjami

OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki wynagradzania
• Częściowy zwrot za dojazdy
• Prywatną opiekę medyczną
• Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

Wymagania

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość programu SAP
• Umiejętność pracy w zespole.
• Komunikatywność i zaangażowanie.
• Uprawnienia na wózki widłowe

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna NOELKEN Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji