Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service
Magazynier Salonu Mody-Zapraszamy też kobiety!
Miejsce pracy: Swadzim
Podejmij lekką pracę na magazynie!

Nie musisz posiadać doświadczenia!

Wystarczy, że wykazujesz pełną gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz samodzielny dojazd do miejsca pracy – Poznań – Swadzim nie sprawia Ci problemu!

Nasze paczki są lekkie, więc nie musisz się martwić czy podołasz!

Jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami?
Na początku oferujemy Ci umowę zlecenie, lecz po okresie próbnym możesz przejść na umowę o pracę!
Wynagrodzenie, które jest uzależnione od Twojego doświadczenia!
Pracę w godzinach 6:00-14;00 oraz 14:30-22:00
Liczne benefity – m.in Kartę multisport, system poleceń czy opiekę medyczną!

Jakie będą Twoje zadania?
kompletowanie zamówień
praca ze skanerem
pakowanie, sortowanie produktów
udział w inwentaryzacjach

Benefity:
Świetna lokalizacja
Przyjazna Atmosfera
Umowa o pracę
Karta MultiSport
System Poleceń
Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!