Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o.Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier UDT-praca stała-wynagrodzenie 4000 na start!

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie od 4000/mc na start;
  • Benefity w postaci:
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multi sport,
  • Dopłata do posiłków;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bony i paczki na święta;
  • cykliczne podwyżki wynagrodzenia dla lojalnych pracowników;

Zadania na stanowisku pracy:

  • Dbałość o zapewnianie gospodarki materiałowej na produkcji i magazynie;
  • Dbałość o terminowość i jakość wysyłek
  • Praca częściowo fizyczna;
  • Wykonywanie powierzonych zadań w określonym czasie;
  • Kierowanie wózkiem widłowym;
  • Obsługa komputera (Excel, SAP, MS office)
  • Bieżąca kontrola jakości;
  • Realizowanie planów;

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole;
  • UDT II lub I WJO niezbędne do podjęcia pracy;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Obsługa komputera (Excel, SAP, MS office) będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w pracach magazynowych minimum 2 lata;
  • Umiejętność szybkiego liczenia
  • Spostrzegawczość i dokładność;
  • Stabilność zatrudnienia w CV!

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: PLM/05/20/NS/LEG

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.