Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Przyjmowanie i wydawanie surowców, materiałów i opakowań używanych w produkcji wyrobów gotowych, bieżąca kontrola ilości i jakości stanów magazynowych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej, przyjmowanie na stan magazynu i rozładunek transportów surowców, materiałów i opakowań, wizualna kontrola jakości przyjmowanych dostaw, prowadzenie efektywnej gospodarki odpadami.

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Samodzielność, opanowanie, dokładność, rzetelność, znajomość gospodarki magazynowej, badania sanitarne

Miejsce pracy: Octowa 1, 15-399 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.mispol.com.pl