Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Mamy dla Ciebie pracę na magazynie! Poznań/Swarzędz! – Antoninek

Miejsce pracy: Antoninek

Czy chodzi Ci po głowie myśl rozpoczęcia pracy jako magazynier?

Jeśli tak, to nie zastanawiaj się już dłużej tylko aplikuj na nasze stanowisko!

Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!

  • Jedyne czego od Ciebie wymagamy, to pełnej gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym już od marca tego roku!

Oczywiście będzie nam miło, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie!

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

Jako nasz magazynier/ sekwencjoner będziesz odpowiedzialny za:

  • kompletowanie zamówień
  • obsługę sekwencji

Koniecznie zobacz co zyskasz dzięki współpracy z nami!

Stabilna forma zatrudnienia jest dla Ciebie cenna? Prosze bardzo, oferujemy Ci umowę o pracę!

Wynagrodzenie w wysokości 3120 zł brutto+ do 240 zł premii brutto!

Rewelacyjną lokalizację miejsca pracy – Poznań-Antoninek oraz Swarzędz!

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma