Mastervolt Polska to firma, specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach dla systemów zasilania.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko doradcy technicznego/product managera

Wymagania:
– wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (mile widziani studenci kierunków technicznych),
– znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych/elektrotechnicznych,
– prawo jazdy kat. B,
– język angielski na poziomie komunikatywnym,
– wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie ofert handlowych oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań
– doradztwo techniczno-handlowe dla klientów.
– uczestnictwo w wybranych targach na terenie Polski i UE

Oferujemy:
– pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
– szkolenia/kursy w tym zagraniczne u naszych partnerów,
– przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole,
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwości rozwoju, współpraca ze światowymi liderami w swej branży
– elastyczne godz. pracy dla studentów zaocznych

Miejsce pracy: Lębork lub Gdynia

Oznaczone jako: elektryk

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło