Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych w zakresie układów pojazdu, przeprowadzanie przeglądów olejowych, wymiana szyb, geometria zawieszenia, kontrola jakości, wykonywanie prac oraz sprawdzanie pojazdów, wykonywanie różnych, prostych prac dodatkowych, demontaż osprzętu do prac lakierniczych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Zawód:

  • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż – lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętność pracy w grupie, dokładność, zaangażowanie. Mile widziane umiejętności związane z elektromechaniką. Rekomendacje.

Miejsce pracy: Jana Pawła II 22, 67-106 Otyń, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło