Firma:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis:

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., dodatki świąteczne i wakacyjne)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy maszyn
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń
  • Wiedza techniczna
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzenie remontów i przeglądów w obszarze maszyn i urządzeń

Oferta dotyczy pracy stałej.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło