Aplikacje zostały zamknięte

Bakoma Sp. z o.o.

Największą wartością firmy Bakoma są nasi pracownicy!

www.bakoma.pl

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma | Bakoma Sp. z o.o. w związku
z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek,
poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Tradycyjnego na stanowisko:

Menadżer ds. Eksportu

Miejsce pracy: Koprki

Zakres zadań:

  • Realizacja celów dotyczących maksymalizacji wartości sprzedaży eksportowej oraz zysku krótko i długoterminowego.
  • Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu planów operacyjnych.
  • Ustalanie celów i alokacji środków dla swoich klientów.
  • Reprezentowanie firmy podczas negocjacji kontraktów.
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych, konferencjach.
  • Bieżący kontakt z klientem.
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży.
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Poszukiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży FMCG na podobnym stanowisku, branża mleczarska będzie dużym atutem.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym.
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office (w szczególności Excel).
  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, umiejętności analityczne, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Opiekę medyczną.