Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy/ Analityk Finansowy.

Osoba dołączająca do firmy będzie odpowiedzialna za analizę danych kosztowych oraz wyjaśnianie odchyleń wraz z rekomendacjami.

Poszukujemy osób z 1 lub 2 letnim doświadczeniem, które chcą się rozwijać i nabywać umiejętności wewnątrz jednej organizacji

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Analiza części kosztowej
  • Tworzenie rekomendacji dla biznesu w kontekście pojawiających się odchyleń od budżetu
  • Praca na zaawansowanych arkuszach Excel
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

Profil kandydata

  • Minimum 1/2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (B2)
  • Umiejętność budowania relacji, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Szeroki pakiet beneftów pozapłacowych
  • Praca w zgranym zespole

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło