Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Młodszy specjalista ds. kadr z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

7-14-59348

Wspierając rozwój struktur centrum biznesowego naszego Klienta działającego w branży finansowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze procesów kadrowych.

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania na stanowisku:
– kontakt z pracownikami celem wyjaśnienia bieżących kwestii,
– wprowadzanie i weryfikacja poprawności danych w systemie kadrowym,
– wystawianie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
– wsparcie organizacji szkoleń.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– zaawansowane kompetencje komunikacyjne,
– dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel,
– zorientowanie na współpracę.

Korzyści:
– atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych: m.in. opieka medyczna, dostęp do platformy MultiKafeteria (w jej ramach wiele możliwości, m.in. karta sportowa, bilety na wydarzenia kulturalne, bony zakupowe), dodatkowe ubezpieczenie na życie,
– stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
– pełen pakiet szkoleń wdrażających,
– możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
– realne możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.