Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Poznań

4-7-60032

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej, której siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

– Księgowanie wyciągów i faktur
– Współpraca z firmą audytorską podczas audytów
– Wsparcie w weryfikacji rejestrów VAT
– Księgowanie amortyzacji
– Tworzenie raportów na potrzeby firmy
– Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
– Generowanie rejestrów środków trwałych, zakładanie kontrahentów w systemie

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów/ rachunkowości/ ekonomii
– 1-2 letnie doświadczenie w obszarze księgowym
– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
– Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiając swobodną komunikację (warunek konieczny)
– Dokładność i zaangażowanie w obowiązki

Korzyści:
– Umowę o pracę na okres 6 miesięcy, z perspektywą długofalowej współpracy
– Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia
– Wspierające środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło