Aplikacje zostały zamknięte

Młodszy specjalista IT/Technik – informatyk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska: Firma z wieloletnim stażem w branży IT oraz silną pozycją na rynku międzynarodowym, twórca nowoczesnych rozwiązań technologicznych, poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Młodszy specjalista IT Jeżeli: – chcesz poznawać i współtworzyć nowe, rewolucyjne technologie – chcesz poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności – jesteś zaangażowany w pracę i ciekaw nowych możliwości technologicznych to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na oferowane stanowisko. Wymagania: – chęć zdobywania wiedzy branżowej – ciekawość nowych technologii – wykształcenie techniczne (IT informatyka, elektronika oraz pokrewne) lub w trakcie nauki – tryb zaoczny – znajomość zagadnień technicznych – chęć poszerzania wiedzy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

– dyspozycyjność poniedziałek-piątek w godz. 10:00 – 18:00 (praca stacjonarna) Do zadań na stanowisku należy: – praca z urządzeniami mobilnymi takimi jak karty pamięci, telefony komórkowe, pamięci USB

– wsparcie techniczne dla klientów firmy w pracy na zakupionych urządzeniach – współpraca z działem Hardware oraz Software Oferujemy: – pracę w stabilnej i rozpoznawalnej w branży firmie – szkolenie wdrożeniowe, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy w naszym zespole – pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole chętnym do pomocy – stały kontakt z nowoczesnymi technologiami Kandydatów prosimy o przesłanie CV.