Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce, do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania, niezależnie od wykształcenia i dziedziny.

Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji.

Idealny profil:

  • Jesteś pasjonatem, entuzjastą i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
  • Posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej, stopień uniwersytecki lub praktyczne doświadczenie z dziedziny, której chcesz uczyć.
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, a zarazem solidnym i zaangażowanym nauczycielem.
  • Podobnie jak my uważasz, że praca nauczyciela jest czymś wyjątkowym!

Korzyści:

  • Wybór własnych stawek godzinowych (bez prowizji).
  • Ustalanie najwygodniejszego dla Ciebie harmonogramu.
  • Tysiące potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci.
  • Możliwość prowadzenia zajęć indywidulanyh, grupowych lub online przez kamerę internetową.

Prezentacja firmy

Superprof to strona referencyjna przeznaczona do dzielenia się wiedzą, jej celem jest łączenie nauczycieli, specjalistów, trenerów, oraz uczniów. Superprof ułatwia naukę, dzielenie się pasjami i wiedzą.

Superprof SAS to francuska firma z siedzibą w Paryżu przy 85 Rue d’Amsterdam, 75008. Strona Superprof jest prowadzoną własnością Superprof SAS.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Sport / Rekreacja , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja