Aplikacje zostały zamknięte

Cyclad Sp. z o.o.

.Net Developer (Mid/Senior)

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży e-commerce,
  • Lokalizacja: Kraków, centrum
  • Praca zdalna – tak (aktualnie w 100% lub częściowo)
  • Godziny pracy: 7:00/9: 00 – 15:00/17:00
  • Projekt: długoterminowa współpraca, brak utrzymania (jedynie rozwój oraz tworzenie nowych rozwiązań). Programiści korzystają z istniejących platform, Episerver i Liqium.
  • Wynagrodzenie: Mid: 12k- 15k netto +VAT (10k – 13 k PLN brutto/mc), Senior: 14k-21k netto +VAT (14k – 18k PLN brutto/mc)
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B (po 3 miesięcznym okresie próbnym podpisana na czas nieokreślony), koszty autorskie: 50%

Obowiązki:

  • Rozwój projektów e-commerce dla Klientów zewnętrznych z całego świata
  • Ściśła współpraca z partnerami ze Szwecji i Norwegii
  • Wsparcie wewnętrznych zespołów w Polsce w projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności do aplikacji internetowych
  • Proponowanie własnych pomysłów, w celu ulepszenia rozwiązań
  • Udział w spotkaniach Scrumowych zarówno z PO, jak i Klientami

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych (ASP.NET MVC)
  • Rozumienie zasad programowania obiektowego (np. SOLID)
  • Podstawowa znajomość SQL i doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, w tym MS SQL Server
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
Mile widziane:
  • Doświadczenie z Javascript, HTML, CSS
  • Doświadczenie z platformami e-commerce tj. Epi Server, Litium Studio, Sitecore lub podobne

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy z wyjątkową atmosferą
  • Jasna ścieżka kariery i wewnętrzny plan rozwoju
  • Otwarty styl zarządzania, nastawiony na zaufanie, pomoc i zaangażowanie
  • Prawa autorskie-50%
  • Regularny wzrost wynagrodzenia, szkolenia i budżet socjalny dla każdego pracownika
  • Prywatna opieka medyczna ’Medicover’
  • Multisport
  • Benefit System
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro blisko centrum miasta
  • Budżet szkoleniowy (4000 zł)
  • Budżet socjalny dla każdego pracownika