Aplikacje zostały zamknięte
Cyclad Sp. z o.o.

Node.js Developer (Mid/Senior)

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Profil projektu: ubezpieczenia, open sourcowy projekt dla branży loteryjnej (nowy projekt),
  • Lokalizacja: Katowice/Gdynia/Szczecin/Łódź/ Kraków/Warszawa
  • Zespół: 10 osób (ścisła współpraca z teamem z Niemiec)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: dwa / trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: min. B2
  • Tech stack: Node.js, Microservices, Docker, Kubernetes, JavaScript, Vue.js, GraphQL, AWS, Gitlab

Obowiązki

  • Rozwój open sourcowego projektu aplikacji e-commerce dla branży loteryjnej
  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań CI
  • Wykonywanie testów jednostkowych
  • Hosting aplikacji za pośrednictwem AWS
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (JIRA, Confluence)
  • Monitoring systemu za pośrednictwem takich technologii jak Grafana, Kibana, Sentry
  • Praca w międzynarodowym zespole, z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia zawodowego z Node.js
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane doświadczenie w technologiach frontendowych (tj.: Vue.js)
  • Mile widziane doświadczenie z AWS i narzędziami CI

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie