Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy

Obsługa Klienta / Branża IT / 4500 zł + premia

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

· Sprzedaż produktów IT (stacjonarnie)

· Badanie potrzeb oraz satysfakcji Klientów

· Utrzymywanie relacji ze stałymi Klientami oraz nawiązywanie kontaktu z nowymi

· Prowadzenie rozmów handlowych

· Prezentowanie aktualnej oferty handlowej

· Współpraca z innymi działami w firmie

Oczekujemy:

· Doświadczenia w sprzedaży i w obsłudze Klienta (mile widziane w branży IT) – warunek konieczny

· Zainteresowania branżą IT – warunek konieczny

· Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

· Podstawowej znajomości produktów IT

· Zorientowania na wyniki i realizację targetu

· Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności oraz samodzielności w działaniu

Oferujemy:

· Przyjazną atmosferę pracy

· Wynagrodzenie 4500 zł brutto miesięcznie oraz premie kwartalne

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Możliwość rozwoju w strukturach firmy

· Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczanie grupowe)

· Szkolenia wdrażające oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło