Aplikacje zostały zamknięte

Operator/ka maszyn – Kontroler/ka

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w niewielkiej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie w formie: podstawa + premia
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy i docelowo zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • Dostęp do benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym (w zależności od stanowiska)
  • Chęć do nauki
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i znajomość narzędzi pomiarowych oraz rysunku technicznego

Zadania:

  • Obsługa maszyn (tokarka, frezarka, CNC, dłutownica)
  • Kontrola jakości przy użyciu narzędzi pomiarowo-kontrolnych
  • Pakowanie gotowych detali