Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Operator Maszyn Cooper Standard

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta: COOPER STANDARD.

Na stanowisko pracy: Operator maszyn lub operator linii wytłaczania.

OFERTA SKIEROWANA DO KOBIET I MĘŻCZYZN.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Opis stanowiska pracy:
– Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
– Prace wykończeniowe,
– Kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Oferujemy:
– Umowę o pracę tymczasową,
– Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
– Możliwość zdobycia doświadczenia,
– Pracę w stabilnej firmie,
– Szkolenia wprowadzające,
– Pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW).

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– Motywacja do pracy,
– Umiejętność pracy w zespole,

– Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Do CV prosimy dołączyć poniższe klauzule, na który wyrażają Państwo zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

• Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

• W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

• w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE

• Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

• W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

• W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

• W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.