Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 900 osób. Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy jednego z obszarów produkcyjnych. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
  • Kontrola wyrobów i procesu technologicznego
  • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomosć rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym oraz 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3500-4025 zł brutto/mies.
  • Dodatkowe premie: produkcyjną, obecnościową, świąteczną oraz wakacyjną
  • Umowę o pracę przez Eaton
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT
  • Wewnętrzne programy rozwoju np: finansowanie uprawnień SEP, UDT
  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20
  • Bezpieczne i etyczne środowisko pracy

Aplikację można składać poprzez przycisk aplikuj bądź przesyłając na adres e-mailowy: rekrutacja2@eaton.com