Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Zabrze

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Operator produkcjiZakres zadań:
* praca w dziale przygotowania mieszanek gumowych
* obsługa maszyn i urządzeń działu przygotowania mieszanek – mikser / walcarka
* doskonalenia procesu wykonywania mieszanek w celu poprawy jakości
* dbałości o zapewnienie jak najlepszej jakości wykonywanych mieszanek gumowych

Wymagania:
* wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
* doświadczenie w pracy na produkcji z maszynami produkcyjnymi w procesie produkcji gumy
* znajomość obsługi mieszarek zamkniętych (mikserów), walcarek do gumy
* podstawy obsługi komputera, panelu dotykowego
* gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy:
* początkowe zatrudnienie przez naszą agencję, następnie bezpośrednio w firmie Klienta
* atrakcyjne wynagrodzenie do 3500 zł netto
* benefity: karta Multisport, ubezpieczenie medyczne Medicover, ubezpieczenie grupowe
* duże możliwości rozwoju

Agencja pracy Gi Group – posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło