Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator/Programista maszyn CNC, specjalista poszukiwany – wynagrodzenie do negocjacji! – Wyszonowi

Miejsce pracy: Wyszonowice

Daj nam szansę się poznać!

Masz doświadczenie w obsłudze i podstawowym programowaniu maszyn CNC?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to znaczy, że jesteś osobą, której szukamy!

Sprawdź jakie obowiązki na Ciebie czekają!

  • Operator Maszyn CNC w naszej firmie będzie odpowiedzialny za pracę przy obróbce metalowych elementów i produkcji dużych gabarytów.

Jakie są nasze wymagania?

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w dziedzinie obróbki skrawaniem!

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie, chcemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie do NEGOCJACJI;
  • rozwój i nową wiedzę.

Czekamy na Ciebie w Strzelinie!

Benefity:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.