Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta z branży introligatorskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Składarko – Sklejarki

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • obsługa maszyn składająco – sklejających w zależności od prowadzonego procesu
  • zapewnienie właściwego ustawienia i sprawnej pracy maszyn gwarantujących terminowe wykonanie zaplanowanych zleceń
  • realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi w firmie standardami
  • kontrola przebiegu produkcji
  • czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane o profilu technicznym)
  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn składająco-sklejających
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy – system 3 zmianowy
  • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia + system premiowy
  • pakiet benefitów

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło