Aplikacje zostały zamknięte

Operator

Opis stanowiska pracy:

  • Kompletacja zamówień na magazynie
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Rozładunek towaru na magazynie i rozmieszczanie go w odpowiednie lokalizacje
  • Obsługa wózka widłowego
  • Ręczne prace magazynowe

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Stałą opiekę koordynatora InterKadra
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.