Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Wózka Widłowego w nowym zakładzie w Stanowicach

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia oraz podwyżki po okresie próbnym
  • benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna
  • premie miesięczne w wysokości 15% wynagrodzenia – już od pierwszego miesiąca
  • możliwość pracy w systemie 4 brygadowym (4 dni pracy, 4 dni wolnego)

Zadania:

  • Twoim zadaniem będzie wykonywanie zleconych prac na terenie elektrociepłowni przy użyciu wózka widłowego.

Oczekujemy:

  • uprawnień zezwalających na obsługę wózka widłowego (UDT)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzin)
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Benefity:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło