BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Firma BERYL JOB CENTER z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Pakowanie herbat – OSTATNIE MIEJSCA!

Miejsce pracy: NIEMCY, HAMBURG

BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC

STANOWISKA:

  • PRACOWNIK MAGAZYNU

OPIS STANOWISKA:

– ETYKIETOWANIE HERBAT

– PAKOWANIE GOTOWYCH PRODUKTÓW

WYMAGANIA:

  • CHĘCI DO PRACY
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • PRAWO JAZDY KAT. B

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło