Aplikacje zostały zamknięte

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Poszukujemy do pracy NA PREFABRYKACJĘ ELEMENTÓW BETONOWYCH

Brygadzista zbrojarzy,betoniarzy  w zakładzie prefabrykatów betonowych

Opis stanowiska:
praca w zakładzie prefabrykacji
planowanie prac i nadzór nad grupą zbrojarzy
dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników
nadzór nad płynnością procesu produkcji od strony technicznej

Wymagania:

doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
mile widziana znajomość języka niemieckiego
umiejętność czytania rysunku technicznego
zaangażowanie w pracę
dyspozycyjność
szybka gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
Pełną organizację wyjazdu i pobytu
Bezpłatne zakwaterowanie
Możliwość wypłacania zaliczek
Długoletnią współpracę
Pierwszy bilet
(lub dopłatę do paliwa)
Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
Pomoc przy uzyskaniu „Kindergeld”
Bezpłatną odzież roboczą
Pakiet niezbędnych narzędzi pracy
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  pod numerami
Tel:  668 229 739 ,  664 994 889

Oznaczone jako: praca zagranicą, prefabrykacja