Cyclad Sp. z o.o.

PHP Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Zadania:

  • Aktywny rozwój nowych systemów e-commerce (mamy projekty oparte o Symfony oraz Magento 2):

60% czasu – nowe funkcjonalności

20% czasu – utrzymanie, optymalizacja

20% czasu – code review, testy, zarządzanie projektem, tworzenie dokumentacji

  • Uczestniczenie w definiowaniu architektury nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie jako Programista PHP w komercyjnych projektach
  • Minimum 3 lata udziału w projektach, wykorzystujących Symfony
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Postgres, MySQL), umiejętność optymalizacji zapytań SQL Doświadczenie w wykorzystywaniu GIT (przede wszystkim GitFlow)
  • Znajomość standardów PSR i wzorców projektowych
  • Udział w projektach, prowadzonych zgodnie z metodologią SCRUM

Oferujemy:

  • Udział w dużym, ciekawym technologicznie i biznesowo projekcie e-commerce:

CI/CD

Kubernetes

Współpraca z DevOps

Projekt prowadzony w metodologii SCRUM

  • Doświadczony i przyjazny zespół programistów PHP i JS
  • Możliwość doboru narzędzi do pracy
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Samodzielność działania i realny wpływ na budowanie platform typu marketplace
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesna kulturę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowy o pracę lub B2B(z płatnymi urlopami) z wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowe, zniżki na kursy językowe

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło