Aplikacje zostały zamknięte

PLANISTA PRODUKCJI

Katowice
NR REF.: 1147981

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Planowania w dziale produkcji!

Zakres obowiązków: nadzorowanie produkcji, dbanie o terminową realizację zamówień klientów, opracowywanie planów produkcyjnych i parametrów produktów, monitorowanie stanów magazynowych i zapasów produkcyjnych.

Wymagania: co najmniej 2-letnie doświadczenie w planowaniu, umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim (min. B2), zaawansowana znajomość Excela (np. tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe). Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem.

Praca (obecnie zdalna) w Katowicach ze startem od maja lub czerwca, więc jeśli obowiązuje Cię okres wypowiedzenia 2-tygodniowy lub 1-miesięczny – również wyślij aplikację!

Jeśli chcesz się rozwijać w dużej, międzynarodowej firmie – aplikuj już teraz!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361