Obowiązki:

wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów rozliczeniowych, wstępna kontrola poprawnosci przekazywania przez klientów dokumentów ksiegowych, w szczególoności faktur zakupu i sprzedaży, porządkowanie dokumentacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość pakietu office

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • średnie zawodowe, inne, kierunek: ekonomiczne, administracyjne

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Optima

Miejsce pracy: Kwiatowa 6A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: ossowskamal@gmail.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło