Aplikacje zostały zamknięte

Praca Biurowa, Obsługa Klienta, Sprzedaż

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Poszukujemy osoby kontaktowej, kreatywnej, samodzielnej ,dokładnej, dobrze zorganizowanej, otwartej nie bojącej się nowych wyzwań i lubiącej rozwiązywać problemy na stanowisku obsługi klienta w firmie handlowej.

Obowiązki :

-Obsługa klienta

-Obsługa procesu realizacji zamówień

-Prace biurowe związane z obsługą dokumentów firmy

-Prace związane z działalnością handlową

-Obsługa klientów zagranicznych i Exportu.

Wymagania :

-Obsługa komputera

-Umiejętność odnajdywania się w handlu B2B,B2C

-Dokładność

-Znajomość języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie (mile widziany Rosyjski, Niemiecki)

-Dbałość o klientów firmy

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

-Praca od poniedziałku do piątku

-Umowa o pracę

-Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV