OTTO Work Force

Praca przy produkcji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:

– prace magazynowe polegają na pakowaniu gier planszowych

– pomoc operatorowi przy produkcji

– segregowanie paczek

– paletowanie

Wymagania:

– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

– zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej;

– stawka godzinowa – 18,30 zł/brutto

– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, lub o kontakt telefoniczny: 509 784 121

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło