Firma:
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania / obowiązki:

• Wsparcie Zarządu i pracowników w organizacji podróży służbowych

• Prowadzenie i koordynowanie kalendarza

• Administracyjne wsparcie Zarządu

• Przygotowywanie artykułów, publikacji na portale społecznościowe

• Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura, obsługę gości oraz właściwy wizerunek firmy

• Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Komunikatywność, umiejętność pracy nad wieloma zadaniami

• Kreatywność, twórczość

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

• Atrakcyjny system premiowy

• Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wakacji

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło