ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowo-administracyjny

Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w jednym największych banków w Polsce
  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy biurowej
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover, ubezpieczenie PZU)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 8:00-16:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość programów MS Office i poczty Outlook
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Zadania:

  • Wspieranie zespołu w codziennych pracach
  • Uzupełnianie danych w tabelach
  • Odbieranie dokumentów od klientów
  • Kontakty telefoniczne z klientami w sprawie brakujących dokumentów
  • Pomoc w opracowywaniu wniosków o ulgi w opłatach
  • Wspieranie dyrektora działu w czynnościach zapleczowych

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło