Aplikacje zostały zamknięte

Pracownik biurowy

  • 2 800 – 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

BodyTec20 to 19 lokalizacji w Polsce i najbardziej rozpoznawalna marka treningu personalnego PREMIUM, jest to także druga w Europie sieć własna treningów personalnych EMS.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pozytywnych osób na stanowisko pracownik biurowy.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

·        stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        rozwijanie swoich umiejętności,

·        pracę w rozwijającej się firmie,

·        przeszkolenie przygotowujące do realizacji powierzonych zadań.

Zadania

·        Kontrola zgodności dokumentów

·        Kontrola wiedzy pracowników wg. standardów

·        Sporządzanie ankiet i raportów (formularze google, excel, word)

·        Kontakt z firmami zewnętrznymi (hotele, drukarnie, inne usługi)

·        Kontakt telefoniczni i mailowy z pracownikami firmy oraz klientami

·        Współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania

·        Wykształcenie minimum średnie

·        Znajomość branży fitness, zainteresowanie szeroko pojętym dbaniem o zdrowy styl życia

·        Znajomość obsługi komputera, drukarki, skanera i innych urządzeń biurowych

·        Znajomość MS office w szczególności word, excel

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

·        Odpowiedzialność

·        Skrupulatność

·        Prawo jazdy kat. B

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieszczać następującą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. Ust. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm). Administratorem Twoich danych osobowych jest BODYTEC20 Sp. Z O.O. z siedzibą w Kudrowice 12 , 95-200