Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0329

Obowiązki:

Pracownik do prac ogólnobudowlanych z uprawnieniami do spawania gazowego . Mile widziane również uprawnienia do spawania elektrycznego .
Praca na terenie budowy.
Mile widziana umiejętność wykonywania prac drobnych, usterkowych.
Praca jako spawacz to praca dodatkowa w stosunku do prac ogólnobudowlanych.

Wynagrodzenie: częściowo zależne od wyników akordowych , średnia stawka to 23 zł/godz. , premia uznaniowa , możliwe premie indywidulane .
Średnie wynagrodzenie m-czne może wynieść od ok.3.500 do ok.4.200 brutto (zależnie od godzin pracy , wkładu pracy, zaangażowania, umiejętności)

Okres : okres próbny, następnie czas określony do 33 m-cy i czas nieokreślony. Nastawieni jesteśmy na stałą współpracę.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia do spawania metodą TIG

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania pożądane:

  • Uprawnienia do spawania metodą elektryczną

Pozostałe wymagania:

  • uprawnieniami do spawania gazowego . Mile widziane uprawnienia do spawania elektrycznego

Miejsce pracy: 85-375 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 8.00-15.30: 52 32 02 128 e-mail: kadry@ebud.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło