Firma:
Centralna Baza Ofert Pracy

Opis:

Obowiązki:– stosowanie i przestrzeganie regulaminu pracy, instrukcji systemu jakości
– zapewnienie procesów potrzebnych w systemie zarządzania
– zapewnienie dostępu do informacji dot. wymagań klienta
– kontrola zgodności receptury z obowiązującymi przepisami
– kontrola zgodności opakowań z obowiązującymi przepisami
– bieżący kontakt z klientami w sprawach dot. zapewnienia jakości i zgodności produktów z obowiązującymi przepisami
– przeprowadzenie testów kompatybilności masy z opakowaniem

Wymagania:

Umowa zlecenie na okres: 1 m-c.

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne – mile widziane

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: –

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło