Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie szeroko pojętych prac remontowo-budowlanych

Wymagania:

  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak ograniczeń zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej – wymóg niezbędny
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, w tym:
    • budowa ścian
    • kładzenie gładzi
    • budowa ścian z płyty GK
    • malowanie
    • tynkowanie

W zamian:

  • oferujemy pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • oferujemy przyjazną atmosferę pracy
  • zatroszczymy się o Twoje zdrowie dzięki dofinansowaniu do prywatnej opieki medycznej (Medicover), karnetom sportowym (OK System)

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło