Aplikacje zostały zamknięte

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu na obiektach handlowych w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.

Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • status studenta.

Oferujemy :

  • pracę OD JUŻ!
  • system dzienny 12-14h,
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE,
  • umowę o pracę oraz zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • brak kar finansowych,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.