Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0340

Obowiązki:

przygotowanie miejsca pracy dla instalatorów chłodnictwa i hydrauliki, przygotowanie i wykończenie pomieszczeń maszynowni, prace wykończeniowe w zakresie maskowania instalacji chłodniczych, hydraulicznych i elektrycznych wewnątrz i na zewnątrz obiektów,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych)
  • znajomość zagadnień hydrauliki, elektryki
  • stolarka budowlana

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • wymagane pół roku doświadczenia [Umiejętność 2] : umiejętność montażu naziemnych konstrukcji stalowych pod instalacje fotowoltaiczne [Umiejętność 1] : umiejętność kładzenia glazury

Miejsce pracy: Władysława IV 28, 81-361 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Budownictwo / Praca na budowie

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło