Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0499

Obowiązki:

– proste prace budowlane
– prace pomocnicze
– prace wykończeniowe
– wykonywanie poleceń przełożonego w ramach posiadanych możliwości i kwalifikacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych w budownictwie
  • Podstawowa znajomość prac budowlanych, remontowych i wykańczania wnętrz

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Oferujemy: – pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie -stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – benefity w postaci pakietu medycznego , ubezpieczenia grupowego – dobrą atmosferę pracy

Miejsce pracy: Budowlanych 52, 45-123 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło