ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lublin

Wolne weekendy – liczne premie!
Miejsce pracy: okolice Lublina

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lubelskim
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi premiami i dodatkami
  • Na początek zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Dla chętnych – możliwość dodatkowych godzin płatnych 100%
  • Wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU, rabaty do różnych sklepów na zakupy

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji
  • Podstawowa umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Znajomość z obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych (elektronarzędzia m.in. suwmiarka)
  • Dyspozycyjność do pracy od pon.-pt. w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne i techniczne

Zadania:

  • Otworowanie i szlifowanie detali
  • Przycinanie tworzyw
  • Układanie warstw materiałowych
  • Oklejanie wyrobów
  • Pomoc w procesach produkcyjnych
  • Wymiarowanie detali
  • Kontrola jakości wyrobów

APLIKUJ!Socials