Pracownik Punktu Obsługi Klienta InfoDworzec Warszawa Wschodnia

Lokalizacja:
Warszawa
Firma:
PKP SA

Opis:

Zadania za które będziesz odpowiedzialny:

  • bieżąca obsługa pasażerów i klientów dworca
  • udzielanie aktualnej informacji o rozkładzie jazdy, obowiązujących ofertach
  • udzielanie szczegółowych informacji na temat dworca oraz topografii miasta
  • przyjmowanie zapytań, wniosków, opinii i skarg klientów,
  • pomoc osobom z niepełnosprawnością lub o ograniczonej sprawności ruchowej,
  • reagowanie w trudnych sytuacjach,
  • zgłaszanie nieprawidłowości w zakresie informacji pasażerskiej
  • publikowanie na stacji plakatowych rozkładów jazdy pociągów, regulaminów i innych materiałów informacyjnych,
  • zgłaszanie ujawnionych usterek i awarii technicznych elementów stacji zarządzanych przez PKP S.A. do odpowiednich serwisów
  • monitorowanie czystości stacji oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie i estetykę punktu InfoDworzec.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację na tematy związane z codziennymi problemami pasażerów (przynajmniej poziom B1),
  • dużym plusem będzie doświadczenie w obsłudze klienta,
  • nastawienie na wysoką jakość i skuteczność obsługi,
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji i komunikatywność,
  • umiejętność rozwiazywania problemów pod presją czasu oraz łagodzenia sytuacji konfliktowych,
  • wysoka kultura osobista oraz nastawienie na pomoc klientom,
  • dobra znajomość MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Możemy Ci zaoferować:

  • miłą atmosferę pracy,
  • system pracy dwu zmianowej, wg grafiku w 7 dniowym trybie pracy, godz. 7-15 / 14-21,
  • terminową wypłatę świadczeń,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacji wewnętrznej.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło