Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Sortowni – przyjedź ze znajomymi – Stryków – Zgierz

Miejsce pracy: Zgierz

Zadania na tym stanowisku to:

  • załadunek i rozładunek aut oraz segregowanie i skanowanie przesyłek

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę gwarantującą dodatki do godzin nocnych
  • atrakcyjne zarobki – nawet do 3600 zł brutto (podstawa/premia/dodatki)
  • pracę od niedzieli do czwartku w systemie 1-zmianowym (22.30-6.30)
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem

Dołącz do nas jeśli jesteś:

  • gotowy do pracy na w godzinach nocnych (22:30-6:30)
  • zaangażowany w pracę, rzetelny, gotowy do podjęcia pracy fizycznej
  • nie masz problemu z dojazdem do Strykowa

Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie stanowiskowe.

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło