Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Opis stanowiska:

  • dostarczanie i odbiór pojemników, worków na odpady i surowce wtórne,
  • załadunek odpadów zgodnie z dyspozycją przełożonego,
  • prawidłowe odstawianie pojemników/kontenerów po realizacji wyładunku odpadów,

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjności,
  • rzetelności,
  • pracowitości;

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w pobliżu miejsca zamieszkania,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • możliwość skorzystanie z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej OK System.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło