Rekrutacje zostały zakończone

Wymagania:

·         wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Elektronika lub pokrewne)

·         znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi, światłowodowymi

·         bardzo dobra znajomość MS Office

·         prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·         znajomość prawa budowlanego i telekomunikacyjnego

·         znajomość z zakresu sieci telekomunikacyjnych, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej

·         znajomość narzędzi CAD

Zadania:

– pomoc w opracowywaniu projektów budowlanych/technicznych sieci telekomunikacyjnych oraz dokumentacji powykonawczej,
współpraca z pionem operacyjnym oraz wykonawcami

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

– stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia) i możliwość awansu,

– umowę o pracę

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oznaczone jako: projektowanie

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło