Aplikacje zostały zamknięte

Cyclad Sp. z o.o.

Programista .NET (Mid./Senior) (100% zdalnie)

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania e-commerce
  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (możliwość pracy w biurze w Chorzowie)
  • Rodzaj umowy: B2B/UoP
  • Technologie: C#, ASP.NET MVC, .NET Core, WCF, MS SQL Server, TDD

Obowiązki:

  • Implementacja oprogramowania w technologiach .NET
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z resztą zespołu deweloperskiego.

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia z programowaniu w C#/ASP.NET MVC
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji web’owych
  • Podstawowa znajomość CSS, J, TDD
  • Znajomość wzorców projektowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie z EPiServer, Sitecore, TDD
  • Podstawowa znajomość systemów e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na uczestnictwo w spotkaniach/telco/korespondencji mailowej technicznej dotyczącej wykonywanego projektu.

Oferujemy:

  • Jasne i realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie (umowa u pracę lub B2B)
  • Szereg szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • Regularne spotkania integracyjne i miejsca relaksu